HIT CENOWY – korzystne ceny naszych części zamiennych

Podczas przeglądania w naszym sklepie internetowym części zamiennych i zużywających się, w wielu kategoriach znajdą Państwo nasze logo
HIT CENOWY. W ten sposób automatycznie oznaczamy produkty z danej kategorii w najkorzystniejszych cenach. Dzieje się tak dlatego, że zauważyliśmy, że nasi Klienci dokonują świadomie zakupu renomowanej marki jak np. ATE albo Brembo w zakresie hamulców albo też kierują się ceną dokonując danego zakupu.
Aby sprostać tym różnorodnym wymaganiom przy wyborze produktów, zadecydowaliśmy, że nie będziemy wyraźnie eksponować licznych mniej znanych marek. Kto w zakresie części elektronicznych wybiera markę Bosch albo Monroe przy zakupie amortyzatorów, robi tak, ponieważ chce nabyć produkt, który sprosta najwyższym oczekiwaniom. Wieloletnie doświadczenie producentów renomowanych marek odzwierciedla się w wyjątkowo precyzyjnych procesach produkcyjnych i dużym potencjale innowacji. Długa żywotność i wysoka wytrzymałość na zużycie są warte ich ceny, chociaż z ekonomicznego punktu widzenia nie są zalecane dla każdego samochodu. Niekiedy potrzebujemy części po prostu w korzystnej cenie. W tym celu, aby pomóc Państwu w wyborze pomiędzy licznymi markami, których produkty różnią się nieznacznie cenowo, zebraliśmy dla Państwa w jednej kategorii HIT CENOWY produkty w korzystnej cenie.

Co się kryje za marką HIT CENOWY Carpardoo?

HIT CENOWY Carpardoo to zawsze najkorzystniejszy produkt w swojej kategorii, co nie oznacza, że musi zawsze pochodzić od nieznanego producenta. Dysponujemy globalnym asortymentem i współpracujemy z licznymi producentami i dostawcami z branży motoryzacyjnej. Poprzez negocjacje, rabaty ilościowe, transakcje barterowe lub inne bonifikaty możemy zakupić produkty markowe na korzystnych zasadach, wówczas również produkt markowy może stać się HITEM CENOWYM – produkt zakupiony przez nas po korzystnej cenie chętnie oferujemy Państwu z taką korzyścią. Dzieje się to automatycznie w procesie zarządzania produktami.

Kiedy proponujemy HIT CENOWY Carpardoo?

8- czy 10-letni VW Golf przypuszczalnie nie potrzebuje najnowocześniejszego układu wydechowego od Walkera lub baterii Varta, ma jedynie dotrwać do ostatniego przeglądu technicznego, zanim następnie zostanie wymieniony na nowy samochód. Zaletą HITU CENOWEGO jest jego relacja korzystnej ceny do wartości pojazdu. Oczywiście takie części samochodowe spełniają wszystkie wymagania i przy włączaniu ich do naszego asortymentu są gruntownie sprawdzane. Nasz dział zarządzania jakością kontroluje wszystkie części, także po pierwszej kontroli przy zakupie. W ten sposób mogą być Państwo pewni, że także w przypadku produktu od nieznanego producenta będzie spełniał on Państwa oczekiwania i nic złego się nie wydarzy. Nasze zasady gwarancji i rękojmi obejmują oczywiście także kategorie HIT CENOWY Carpardoo.

Używamy plików cookie, aby nasze strony działały poprawnie, były bezpieczne i wyświetlały się na nich dopasowane treści.W tym celu zbieramy dane o naszych użytkownikach, sposobie korzystania z naszych ofert i używanych przez nich urządzeniach.

Kliknięcie przycisku W porządkuoznacza, że wyrażasz zgodę i zezwalasz na przekazywanie tych danych stronom trzecim, takim jak nasi partnerzy marketingowi. Może to obejmować przetwarzanie Twoich danych w USA. Mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień w dowolnym momencie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszej Informacji o ochronie danych osobowych.