Informacje dotyczące wysyłki

Nasze artykuły, które posiadamy w magazynie opuszczają go zazwyczaj między 24 a 48 godzinami po otrzymaniu zamówienia.
Naszymi partnerami w dostarczaniu przesyłki jest DHL oraz DPD. Dostawa za ich pośrednictwem nastepuje w ciągu 2-3 dni roboczych.

Opłata za przesyłkę

Opłata za zamówienie wynosi standartowo 25 zł. W momencie, kiedy wysokość danego zamówienia przekroczy 100 zł, towar wysyłany jest do Państwa bez pobierania kosztów za przesyłkę

Dopłata za przesyłkę

W przypadku transportutowarów wielkogabarytowych naliczane są dodatkowe koszty. Koszty te są szacowane na podstawie wielkości towaru.


Używamy plików cookie, aby nasze strony działały poprawnie, były bezpieczne i wyświetlały się na nich dopasowane treści.W tym celu zbieramy dane o naszych użytkownikach, sposobie korzystania z naszych ofert i używanych przez nich urządzeniach.

Kliknięcie przycisku W porządkuoznacza, że wyrażasz zgodę i zezwalasz na przekazywanie tych danych stronom trzecim, takim jak nasi partnerzy marketingowi. Może to obejmować przetwarzanie Twoich danych w USA. Mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień w dowolnym momencie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszej Informacji o ochronie danych osobowych.