Płatności

W naszym sklepie możliwa jest płatność za pomocą następujących metod:


PayU

Wybierając tą formę płatności mają Państwo możliwość dokonania szybkiego przelewu za pośrednictwem PayU wprost ze swojego konta bankowego. Pzelewy dokonywane są natychmiastowo dlatego możemy od razu przejść do realizacji zamówień naszych klientów oraz szybkiej wysyłki. Dzięki tej komfortowej formie płatności cały proces zakupu przebiega sprawnie, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności.
Lista Banków współpracujących z PayU oraz więcej informacji dotyczących tej metody płatności znajdą Państwo na https://www.payu.pl/metody-platnosci

Karta kredytowa

Prosimy o podanie danych Państwa karty kredytowej podczas składania zamówienia.

Zamówienia w połączeniu z tą formą płatności wysyłane są przez nas natychmiast.

PayPal

W przypadku tej formy płatności muszą Państwo posiadać konto PayPal.
Przy wyborze tej metody płatności przekierowywani zostają Państwo podczas składania zamówienia na stronę PayPal. Opcjonalnie mogą Państwo przelać sumę całkowitą na nasze konto PayPal (paypal@kfzteile24.de).
Z reguły otrzymujemy od PayPal natychmiastowe potwierdzenie płatności, na podstawie którego Państwa zamówienie jest niezwłocznie wysyłane.


Używamy plików cookie, aby nasze strony działały poprawnie, były bezpieczne i wyświetlały się na nich dopasowane treści.W tym celu zbieramy dane o naszych użytkownikach, sposobie korzystania z naszych ofert i używanych przez nich urządzeniach.

Kliknięcie przycisku W porządkuoznacza, że wyrażasz zgodę i zezwalasz na przekazywanie tych danych stronom trzecim, takim jak nasi partnerzy marketingowi. Może to obejmować przetwarzanie Twoich danych w USA. Mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień w dowolnym momencie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszej Informacji o ochronie danych osobowych.